How I Met Your Mother yıldızı Josh Radnor evlendi

2005 yılından 2014 yılına kadar devam eden ve 9 sezon boyunca tüm dünyada sevilerek takip edilen How I Met Your Mother’ın başrol oyuncusundan mutlu haber geldi. Dizide hiç usanmadan aşkı arayan Ted Mosby karakterini canlandıran Josh Radnor, gerçek hayatta da gerçek aşkını bulmuş görünüyor.

Radnor, sosyal medyada yaptığı paylaşımda iki hafta önce karlı bir günde evlendiğini açıkladı.

49 yaşındaki oyuncu, Jordana Jacobs ile New York’ta evlendiğini duyurdu:

“Ben evlendim! İki hafta önce hafif bir kar fırtınasında. İnanılmaz bunaltıcı karlı, mutluluk dolu bir haftasonuydu. Sevdiğim pek çok insana bizimle birlikte olmak üzere buraya geldikleri için minnettarım. Olağanüstü fotoğrflar için @forgedinthenorth’a. Ama en çok da Jordana’ya… Bu olağanüstü kadına karım diyebilmenin büyük şans olduğuna inanamıyorum.”

Müzik kariyerine daha çok odaklanan Radnor, geçtiğimiz kasım ayında yeni albümünü çıkarmıştı. Radnor, şarkıyı müstakbel gelinle buluştuktan sonra yazdığını paylaşarak, “Beklenmedik bir gelişmeyle, evleniyoruz” demişti.

Oyuncu, The New York Times’a verdiği bir röportajda da kendisinin ve Jacobs’un Şubat 2022’de bir meditasyon inzivasında tanıştığını açıklamıştı. Radnor, yolculuk sırasında bir sesin ona “Bu o. Bu senin kadının” dediğini söyledi.

Eylül 2023’te de başka bir röportajda Radnor, nişanlısıyla Brooklyn’de bir evi paylaştığını açıklamış ve hatta o sırada çıkardığı albümün yeni aşkından izler taşıdığını belirtmişti.

Radnor, evlilik yeminini ederken de şu sözlere yer vererek adeta aşkını haykırdı: “Yeşil gözlerinin sonsuzluğuna bakıyorum, şimdiye kadar evlenmemiş olmamın içimdeki bir kırıklıktan kaynaklanmadığını biliyorum. Gerçek şu ki, bu zamana kadar evlenmedim çünkü seni bekliyordum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir